Библиотекарка у комшилуку

Пред 102 гледаоца, од којих су 45 били библиотекари у "плавој сали" хотела у бањи Врујци, глумица  Александра Манасијевић открила је тајне горко освежавајих догодовштина једне библиотекарке. У нашем комшилуку, поред бројних Љижана, за откривање библиотекарских тајни били су заинтересоване колеге из Ваљева. Мионице, Лајковца и Лазаревца, али и гости акредитованог библиотечког семинара ио примени гејмификације у библиотекама.

Уз салве смеха, сви са симпатијама прихватили "исповест" младе школоване библиотекарке која је "као колатерарна штета" скрајнута у огранак ван свих животних токова због неразумевања и "политичке подобности" код своје ВД. директорке. Тако се показало да бања Врујци може успешно да лечи и од библиотерских заблуда.

Оправдано су изостали представници медија који приче о библиотекама у овом крају воле да користе за личну употребу ,  промоцију. и сензације.